Personal

Personal

Lennart Simonsson

Senior Advisor
035-17 17 73

lennart.simonsson@tyloprint.se

Hampus Simonsson - Personal

Hampus Simonsson

CEO
035-17 17 85

hampus.simonsson@tyloprint.se

Ann-Christin ”Anki” Olsson - Personal

Ann-Christin "Anki" Olsson

Ekonomiansvarig
035-17 17 70

anki.olsson@tyloprint.se

Fredrik Simonsson - Personal

Fredrik Simonsson

Marketing Manager
035-17 17 86

fredrik.simonsson@tyloprint.se

Eva-Marie ”Ebba” Lönn Lindqvist - Personal

Eva-Marie "Ebba" Lönn Lindqvist

Key Account Manager
035-17 17 76

eva-marie.lonn.lindqvist@tyloprint.se

Mikael Aronsson - Personal

Mikael Aronsson

Säljare
035-17 17 74

mikael.aronsson@tyloprint.se

Max Nilsson - Personal

Max Nilsson

Säljare
035-17 17 83

max.nilsson@tyloprint.se

Gunilla Westergren - Personal

Gunilla Westergren

Säljare
035-17 17 88

gunilla.westergren@tyloprint.se

Martina Dalhov - Personal

Martina Dalhov

Grafisk formgivare / Prepress
035-17 17 79

martina.dalhov@tyloprint.se

Jonas Samuelsson - Personal

Jonas Samuelsson

Grafisk formgivare / Webbadministratör
035-17 17 77

jonas.samuelsson@tyloprint.se

Lars ”Lasse” Brink - Personal

Lars "Lasse" Brink

Produktion Skylt & Dekor
035-17 17 89

lasse.brink@tyloprint.se

Björn Andersson - Personal

Björn Andersson

Lager & Logistik
035-260 28 31

bjorn.andersson@tyloprint.se

Mikael Johansson - Personal

Mikael Johansson

Lager & Logistik
035-260 28 32

mikael.johansson@tyloprint.se







Saknar du ditt lösenord?


Kundvagn

Din kundvagn är tom.

Välj produktgrupp

Digitalt Showroom

Tylöprint har under åren planerat och levererat tusentals lysande displaylösningar för skyltfönster och kontor.

I vårt digitala Showroom finner du inspiration från några av Sveriges snyggaste och mest säljande skyltfönster.

Öppna Tylöprint Display i nytt fönster